Hayır Lokması

Un, maya, tuz ve şekerle hazırlanan hamurun sıvı yağda kızartılmasıyla hazırlanan üzerine şerbet dökülen tatlıya lokma denir.

Mevlitlerde, davetlerde, düğünlerde, kermeslerde, kutlamalarda, özel günlerinizde, sünnet törenlerinizde, işyeri açılış törenlerinde, cenaze törenlerinde, hayır yapmayı düşündüğünüz her alanda hayır lokması olarak sizlerleyiz. Kaynağı Osmanlı zamanına dayanmaktadır. Hayır lokması özellikle İzmir bölgesinin vazgeçilmez tatlısıdır. Bu yüzden İzmir tatlısı olarak bilinmektedir. Hayır lokması kurulduğu ilk günden beri siz değerli hayırseverlerin hayırlarına lokma dökerek vesile olmuştur. İstanbul’un her noktasına hizmet veren hayır lokması profesyonel ekibiyle ve özel dizayn edilmiş araçlarıyla sizlerin hizmetindedir. Sizler bizleri hayırlarınıza vesile ederken bizlere sorumluluk bilinciyle en kaliteli ürünlerle en doğal malzemelerle lokmalarımızı yapıyor ve dağıtıyoruz. Hayır lokması olarak hijyen,sunum kalitesi ve dini vecibelere uygun dağıtım yapıyoruz. Büyük bir ciddiyetle ve güleryüzlü personelimiz tarafından lokmanızı üretip dağıtım yapılmasını sağlıyoruz. Lokmanın gerek lezzetli gerekse ekonomik bir tatlı olması bugünlere gelmesinde önemli bir etki sağlamıştır. Hayır lokmasının gecmişten bugüne gelen lezzetinden hiç birşey kaybetmediği tam tersine değişik süslemelerle dahada lezzetli bir hale getirilmiştir. Hayır lokması hem imalatı hemde dağıtımı gerçekleştirmektedir. Hayır lokması yeni ve modern makinalar sayesinde el değmeden son derece hijyen kuralarına uyarak ve yine el değmeden hazırlanan hamur şerbetle buluşturulur.

Hayır Lokması

Hayır Lokması

Her türlü hayır işlerinizde bir telefon kadar yakınız. Lokma tatlısının lezzeti iyi bir ustaya bağlıdır. Şerbetin kakarında olması malzemeden kaçmadan yapılmalı ne çok kızartılmalı nede çiğ bırakmalı. Lokma manevi bir dayanışma olduğundan lokma yapımı sunumu çok özeldir. Sunumu son derece saygılı ve nezaketli olmalıdır. Her aşamasında manevi bir titizlik katılmalıdır. Hayır lokması işini kaç kişilik ve nerede olduguna bakmazsızın birinci sınıf malzemele ile en ekonomik bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Basit gibi görünen Hayır Lokması dökümü işi aslında ciddi titizlilik gerektirir. Sizin için bütün işlerinizi biz yapıyoruz. Hiçbir zahmet çekmeden Hayır lokması döktürebilirsiniz. Saray mutfağından gelen lokma tatlısı üzerine tarçın gibi baharatlarla süslenmiştir. Lokma dökümü yapacagımız insan sayısına göre belirlenir. Hayır lokması kalite ve hijyenik koşullarda hazırlanıp size en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Hayır lokması denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Web sayfamız aracılığıyla hizmetlerimize, referanslarımıza ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.