İstanbul Lokmacı

İstanbul’da tüm kına, nişan, şenlik, festival, panayır, ramazan şenliklerinde, açılış ve organizasyonlarda, sünnet merasimimlerinde cenaze, mevlit, bayramlarda, kandillerde, işyeri ve her türlü yeni mekan açılışlarında, asker uğurlamalarında hayırla vesile olması için ikram edebileceğiniz lezzetli ve hafif bir tatlı olarak sunabilirsiniz. Osmanlı sarayına uzanan bir geçmişi olan Lokma hem tarihi yönden hem de lezzeti bakımından mükemmel bir Türk tatlısıdır.

Lokma Nasıl Yapılır ?

Hamurun sıvı yağda kızartılarak servis edildiği lokma; karışımında maya, un, tuz ve şeker bulundurur. Maksimum hijyen ile özel makinelimizle el değmeden dağıtım yapmaktayız. İstanbul lokmacı en makul fiyatları sizlere sunmaktadır. Geleneksel olarak geçmişten günümüze dökümü yapılmakta ve siz değerli hayırseverlerin beğenisine sunulmaktadır. Ne vakit derdiniz ne de bulaşık derdiniz olmaksızın sizin için bütün işlerinizi İstanbul lokmacı olarak biz yapıyoruz. Hem de en kaliteli hizmeti en makul fiyatlarla sunuyoruz. İstanbul’un her yerine profesyonel ekibimizle İstanbul lokmacısı olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul lokmacısını tüm araçları sizin istediğiniz noktaya gelerek profesyonel ekimizle lokma dağıtımı yapıyoruz. Lokmalarımız tabak, çatal beraberinde hiçbir ekstra masraf olmaksızın dağıtım yapmaktadır. İstanbul lokmacısı araçlarında bulunan son teknolojiye sahip makinelerle taze ve sıcak şekilde servise hazır hale getirilip hayır severlerimiz adına dağıtılır. Geniş araç filomuz ile İstanbul ve çevresindenki her noktaya gelebiliriz. Referanslarımızda barındırdımız büyük firmalarımızın tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

lokmacı istanbul

lokmacı istanbul

İstanbul Hayır Lokmacısı

Ayrıca dilerseniz hayır yaptığınız kişinin isim ve soy isminin görülmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul lokmacı dilediğiniz yere araçlarıyla giderek lezzetinde farkı hissedeceğiniz meşhur lokma tatlısını hayırlarınız için dökelim. İstanbul’un her yerine lokma döktürmek için bizleri arayın. Siz değerli müşterilerimize geçmişten günümüze gelen tatlı geleneklerini sürdürmekten ve hayırlarınıza vesile olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. İstanbul lokmacısı sevginin ve paylaşımın olduğu her yerde. Ürünlerimiz kesinlikle glikoz şurubu içermemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir