Hayır Lokması Dağıtımı

Müslüman âleminde dini günlerde ibadet edildiği gibi çeşitli hayır yapılması da adettendir. Lokma dağıtımı da bu adetlerin başında yer almaktadır. Her bütçeye uygun lezzeti ile yiyenlerin tadını damağında bırakan lokma hayır lokması olarak dağıtım yada lezzetine lezzet anlamına güzellikler eklemiştir.

Parti liderlerinin milletvekili belediye muhtarlık seçimlerinde sıkça talep gören lokma dağıtımı mevlitlerde mekan açılışlarındada aynı ilgiyi devam ettirmektedir. Malzemesinin uygunluğu fiyatlara yansıma sebebiylede tüm hayırlarınızda tercih sebebi olmuştur. Bizler hayır lokması olarak bugüne kadar sayısız hayırlara vesile olmuş manevi tatminliği işimizi en kusursuz şekilde yapmamızı sağlamıştır. Kokusuyla herkesi mest eden lokma lezzeti ve hafifliği ile tercih edilmektedir. Lokma eski yapım şeklini geride bırakıp teknolojiye ayak uyduran makineler Sayesinde hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı yapılmaktadır. Lezzetinin vazgeçilmez sırrı malzeme ve ustadadır. Şerbetindeki kararlılık çok önemlidir. Hamurun ne çiğ kalması ne de fazla kızarmış olamaması gerekmektedir. Malzemelerin hepsinde en iyi ürünü kullanmak gerekir . Tüm bunlar bir araya geldiğinde tadına doyamayacağınız bir lokma elde edilir. Bu Lokma bir de hayır i.in dağıtıldığında yüzlerce insana nasip oluyorsa lezzetine doyulmaz. Çekinmeden, utanmadan kuyrukta sıranızı bekleyip iyi dileklerinizi dileyebilirsiniz. Herkesin birbirleriyle kaynaşması, güzel sohbetler eşliğinde lokma yiyebilirsiniz.

Hayır Lokması Dağıtımı

Hayır Lokması Dağıtımı

Hayır lokması dağıtımı İstabulun her yerinde karşınıza çıkabilir. Amacımız bu geleneyi yaşayarak ve yaşatarak aslında lokma tatlısına manevi bir değer yüklemeyi başarmış olup gelecek nesillere aktarmaya çalışmaktır. Hayır lokması dağıtımını bizzat kontrolleriz tarafımızdan yapılarak bu işe gönül vermiş ellerindeki lezzetle ile tüm hazırları gönülden yapan personelimizle her noktada dilediğiniz sayıya göre dağıtım yapmaktayız. Tüm hayır severlerin yaptıgı hayırların sorumluluğunu hissederek vesile olmaya çalışıyoruz. İstanbul ve tüm semtlerin yogun ilgini kazanmış bulunmaktayız. Geleneksel lezzetlere uygun fiyatlarda hayırseverlere yardımcı olmak için en makul şekilde dağıtım yapmaktayız. Tüm malzemelerin birinci sınıf olup kesinlik tatlanırcı ve hazır şerbet kullanmamaktayız. Yüzyıllardır tadına doyulmayan Osmanlı tatlısı lokma hayırla buluştuğu aman lezzetine lezzet katmaktadır. El değmeden üretilen makinalarda tecrübeli lokma ustaları sayesinde yapılan lokmalar güler yüzlü personelimizle dağıtımı yapılmaktadır. Tüm fiyatlarımıza çatal, tabak dahilidir. İstenilen saat ve yerde istediğiniz miktarda sıcak sıcak anında yapılıp halka dağıtılır.

Hayır Lokması Dağıtımı” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir