Lokma Döktürtme Fiyatları

Sipariş Hattı : 0 (530) 060 80 60

Lokma dağıtımı hala mahalle kültürünün bitmediği geleneklerimiz hala yasayabiliyor oluşumuzu göstermektedir.  Lokma dağıtımı sırasında kuyruk beklemek, lokmayı tatmak, bir de hayrı dileyen dua etmek anlatılamaz bir keyiftir. Yoldan geçen genç, yaşlı, çoluk, çocuk zengin, fakir herkese ikram edilen lokma hem lezzeti hem de fiyatlarıyla da tüm hayırseverlerin ilk tercihi olmuştur.  Amacımız sizlerin hayır duasını almak ve yiyenlerin ağzında bir lezzet bırakabilmek.

Lokma döktürmek aslında Osmanlıdan gelen bir gelenektir. Şehzadeler doğduktan sonra, Padişahlarımızı savaşı kazandıktan sonra mevlitlerde kandillerde şenliklerde çok sık yapılan bir tatlıdır. Günümüzde ise nişan, kına, düğün, sünnet,  eğlenceleri, asker uğurlamaları,  açılış törenleri gibi birçok mutlu günlerde anlam katmaktadır. Osmanlı mutfağındaki önemli yerini İstanbul’daki hayırseverler de devam ettirmektedir.  Eğer karşınıza çıkan lokma dağıtım ekibi görürseniz mutlaka lokmalarımızın tadına bakıp hayırlara dualarınızla eşlik edebilirsiniz. Tüm adak ve hayırlarınızda en uygun lokma döktürme fiyatlarıyla hayırlarınıza vesile oluyoruz. Hem ekonomik hem de seri üretimi ile istediğiniz sayıda yapılması dilediğiniz noktada ikram edilmesiyle tüm hayırseverlerin ilgi odağı olmuştur.

WhatsApp Image 2019-05-03 at 11.22.27

 Tek yapmanız gereken bizi arayıp detaylı bilgi almanız. Sizin adınıza her şeyi biz düşündük ve tasarladık. Yapacağınız hayrı aracımızın üstünde yazılarla isim soy isim olarak eğer talebiniz olursa belirtiyoruz. Sizin seçtiğiniz noktada;  yapılan hayrın bilincinde olan güler yüzlü ve hijyene son derece önem veren personelimiz ile dağıtmaktayız.  Hz. Muhammedin mührü sayılan lokma tüm hayırseverlerin önceliği olmuştur. Lokma döktürme fiyatları kişi sayısına göre değişiklik göstermekle beraber kullanılan malzemenin tazeliği ve markası da fiyatı belirleme konusunda yardımcıdır. Lokma döktürme fiyatlarının araştırırken işini ciddi yapan bir firma olması en önemli koşuldur sizin istediğiniz yerde istediğiniz saate aracın orda olması personelin tecrübeli olması hijyen kurallarına uygun olunmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Maalesef her sektörde olduğu gibi lokma dökümünde de işini iyi yapmayan birçok firma bulunmaktadır. Hem doğru malzeme kullanmayan hem iş disipline sahip olmayan bu firmalar sizleri hayal kırıklığına uğratabilir. Bizi tercih eden tüm markalar memnuniyetlerini bize referans olmakla belirtmişlerdir. Bizler işimizi büyük ciddiyetle yapmanın yanı sıra sizlerin hayırlarına vesile olmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Lokma Döktürtme Fiyatları” üzerine 1 düşünce

  1. İstanbul göztepede 2000 kişilik lokma döktürdük çalışanların güler yüzlülüğü ve samimiyeti çok hoşumuza gitti allah tüm çalışan ekipten razı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir