Lokmacı

Lokma un, maya,tuz ve şekerle hazırlanan hamurun sıvı yağda kızartılmasıyla hazırlanıp koyu kıvamlı şerbetle tatlandırarak hazırlanan bir Türk tatlısıdır. Ortası delik şeklinde ya da ufak yuvarlak şeklinde hazırlanan iki çeşidi vardır. Ufak yuvarlak şeklinde hazırlanan çeşidinin bir diğer ismi de saray lokması olarakta bilinir. Günümüzde son teknolojideki makineler kusursuz boyutlarda lokma oluşturmaktadır.

Lokmacı

Lokmacı

Lokmaların lezzeti ise hamuru hazırlayan ustalarının becerisine ve tecrübesine bağlıdır. Lokmacı; lokma dağıtımı sırasında örf adet ve geleneklerine uygun dağıtıp yapıp hayırlara vesile olanın hazzı ile çalışmaktadır. Kusursuz İzmir bölgesinin yoğun talep etmesinin dışında artık İstanbul ve çevresi de tüm hayırları için ücretsiz lokma dağıttırırlar.

Lokmacıya nerelerde rastlayabilisiniz; Hayır lokması olarak tüm dini günlerde bayram, kandil ve ramazan şenliklerinde, sünnet, asker, mevlitlerinde, ölüm mevlitlerinde, siyasi parti mitinglerinde, genç çiftlerimizin özel günlerinde, bebek doğumlarında, açılışlarda, iftarlarda bizlerle karşılaşabilirsiniz. Lokma ikramlarımızdan alabilirsiniz.

Bizler lokmacı olarak geniş araç filomuz ve profesyonel işini son derece titizlik ile yapan tüm hayırlara vesile olmaktan heyecan duyan kadromuzla İstanbul’un her noktasında lokma dağıtmaktayız. Lokma dağıttırdığınız kişinin isim ve soyisimiyle dağıtmak ile birlikte hangi hayır için dağıtım yapıyorsanız araçlarımız üzerinde belirtiyoruz. Lokmacı olarak fiyatlandırmayı çatal tabak ve her şey dahil şeklinde belirtiyoruz. Kendi ekimizle el değmeden son teknolojiye sahip makineler da tüm hijyen kurallarına uygun kullanılan her malzemede birinci sınıf kullanılır. Siz sadece dağıtılacak adeti belirtiyorsunuz bizler istediğiniz noktada sizin için bir anlamı varsa özellikle tercih ettiğiniz noktada dağıtım yapabilmekteyiz. Güler yüzlü ve anlayışı personelimiz tüm kurallara en ince ayrıntısına kadar özen göstermektedir. Lokmacı lokma dağıtımın yanı sıra diğer menülerimizle de hizmet vermekteyiz . Lokmalarımızda asla glikoz şurup ve tatlandırıcı kullanılmamaktadır. Tüm malzemelerimiz birinci sınıf ve en taze ürünlerdir. Tüm malzemecimiz sağlık bakanlığı onaylı ürünlerdir. Pilav tavuk her çeşit pide ve döner çeşitlerimizle de hizmet vermekte ve aynı titizliği sergilemekteyiz. Lokmacı İstanbul’un her semtinde lokma dağıtmaya devam etmekteyiz. Tüm fiyatlarımızda cazip olarak sizlere sunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir